Zestaw_PI_MIR_EFSI

Serdecznie zapraszamy na spotkanie informacyjne dla potencjalnych beneficjentów działania 8.2 Włączenie społeczne w ramach RPO WO 2014-2020. Spotkanie organizowane jest w związku z naborem planowanym na przełomie września i października.

Spotkania informacyjne odbędą się w dwóch terminach:

– 25 sierpnia 2015 r. (wtorek) o godz. 10:00

– 27 sierpnia 2015 r. (czwartek) o godz. 10.00

w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Opolskiego – Centrum Szkoleniowo – Konferencyjne „Ostrówek”, ul. Piastowska 14, sala im. Znaku Rodła (sala nr 7).

W celu zgłoszenia chęci udziału w spotkaniu prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego:

– spotkanie 25 sierpnia 2015 r. [LINK DO FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO]

– spotkanie 27 sierpnia 2015 r. [LINK DO FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO]

Ze względu na wyczerpanie miejsc, rekrutacja na spotkanie została zakończona. W przypadku zainteresowania spotkaniem prosimy o kontakt z GPI w Opolu .

 

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o zgłaszanie się tylko osób zainteresowanych złożeniem wniosku w ramach tego działania.

Na każdą grupę szkoleniową obowiązuje limit 20 miejsc. Jednocześnie prosimy o zgłoszenie tylko jednej osoby z każdej instytucji.

Na spotkaniu przedstawione zostaną informacje dot. generatora wniosków oraz wniosku o dofinansowanie projektu. Po zakończeniu spotkania zapraszamy dodatkowo na indywidualne konsultacje.

W razie pytań prosimy o kontakt z Głównym Punktem Informacyjnym Funduszy Europejskich w Opolu, pod numerem telefonu: 77/44-04-720,721,722 bądź adresem mailowym: info@opolskie.pl