SPOTKANIE ODWOŁANE

Spotkanie informacyjne

dotyczące naboru do działania 8.1 Dostęp do wysokiej jakości usług zdrowotnych i społecznych w zakresie usług zdrowotnych – opieki nad osobami starszymi w tym z niepełnosprawnością Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego na lata 2014-2020

 

Spotkanie informacyjne odbędzie się 5 listopada 2019 o godzinie 10:00 w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Opolskiego (UMWO) – Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne „Ostrówek”, ul. Piastowska 14, sala Znaku Rodła (sala jest dostosowana do potrzeb osób z niepełnosprawnością ruchową – w budynku dostępna jest winda, do budynku nie prowadzą schody).

 

W celu zgłoszenia chęci udziału w spotkaniu prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego

Zgłoszenia będą przyjmowane 4 listopada 2019 r. do godziny 12:00.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Spotkanie moderowane będzie przez pracowników Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich (PIFE) w województwie opolskim.

W spotkaniu udział wezmą specjaliści z Referatu Przyjmowania EFS oraz Referatu Monitorowania Departamentu Koordynacji Programów Operacyjnych UMWO.

W razie pytań prosimy o kontakt z Głównym Punktem Informacyjnym Funduszy Europejskich w Opolu, pod numerem telefonu: 77/44-04-720,721,722 lub adresem e-mail: info@opolskie.pl