Serdecznie zapraszamy na spotkanie informacyjne dla potencjalnych wnioskodawców poddziałania 3.2.2. Efektywność energetyczna w budynkach publicznych Aglomeracji Opolskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego na lata 2014-2020

Spotkanie odbędzie się:

16 kwietnia 2018 r. (wtorek) o godz. 12.00

w Biurze Stowarzyszenia Aglomeracja Opolska,

Pl. Wolności 6, 45-018 Opole

(wejście do budynku od strony parkingu)

 

Spotkanie adresowane jest do przedstawicieli podmiotów, uprawnionych do złożenia wniosku o dofinansowanie w ramach poddziałania 3.2.2.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Na spotkaniu przedstawione zostaną informacje dotyczące: Regulaminu konkursu, wniosku o dofinansowanie projektu, panelu wnioskodawcy oraz zagadnienia merytoryczne związane z przygotowaniem dokumentacji aplikacyjnej.

Wszystkich zainteresowanych udziałem w spotkaniu, prosimy o wcześniejsze przesyłanie pytań i zagadnień problemowych na adres: info@ao.opole.pl do dnia 8 kwietnia br.

W przypadku zgłoszeń dokonanych przez osoby z niepełnosprawnościami, prosimy o podanie zakresu koniecznych udogodnień, które ewentualnie moglibyśmy zapewnić.

ZGŁOSZEŃ NALEŻY DOKONYWAĆ DO DNIA 8 kwietnia br.

W razie pytań prosimy o kontakt z Biurem Stowarzyszenia Aglomeracja Opolska, pod numerem telefonu: 77 44 61 404 bądź adresem mailowym: info@ao.opole.pl

 

Zapraszamy serdecznie!